Історико-лінгвістичні
дисципліни

Фізико-хіміко-математичні
дисципліни

Спеціальні дисципліни
ОМ та ОТ

Спеціальні дисципліни
ВД

Загальнотехнічнічні
дисципліни

Економічні
дисципліниЖиття ТМТ


Регіональна олімпіада «Комп’ютерне креслення і моделювання засобами САПР»

В місті Лозова 17квітня цього року проходила регіональна студентська олімпіада «Комп’ютерне креслення і моделювання засобами САПР» під патронатом ТОВ «Аскон-КР». До участі в олімпіаді було залучено 5 навчальних закладів:м.Кіровоград машинобудівний коледж КНТУ; м.Лозова філія ХАТ; м.Полтава політехнічний коледж НТУ ХПІ; м.Харьків комп’ютерно - технологічний коледж НТУ ХПІ; м.Токмак механічний технікум ЗНТУ

Участь в олімпіаді команди ТМТ ЗНТУ у складі у складі Дашивця Нікіти та Кузьменко Андрія під керуванням голови циклової комісії з ОМ ти ОТ викладача методиста вищої категорії Чемерис Олени Андріївни стала реальною завдяки зацікавленості та увагі до сучасних проблем молоді нашого міста депутата Суржана Олега Валерійовича. Він радо відгукнувся на наш заклик про фінансову допомогу і молоді майбутні технологи отримали реальну можливість перевірити набуті ними знання та навички в навчальному закладу нашого міста ТМТ ЗНТУ.

Студенти команди ТМТ ЗНТУ посіли серед 10 місць відповідно: Дашивець Н.Є. – 5 місце Кузьменко А.А. – 7 місце. Команда м. Токмак, таки змогла довести, що наш навчальний заклад є конкурентоспроможним не тільки в нашому регіоні, а і на теренах своєї країни в цілому.

Ми щиро дякуємо депутату Суржану О.В. за його небайдужість і активну зацікавленість у інтелектуальному підвищенню розвитку молоді міста, що він неодноразово доводить спонсуючи розвиток навчальних процесів у нашому закладі.

Олімпіада такого формату проводилась вперше і ми дуже раді, що змогли презентувати свій навчальний заклад на достатньому рівні.


ДИВИТИСЯ ФОТО З ОЛІМПІАДИ

Керівний склад

Директор

У 1938 році він став власне механічним, у 1943 - підійнявся з руїн та попелу, у 1998 підчас удосконалення вищих та професфйних закладів знову довів своє право на існування та став структурним підрозділом Запорізького національного технічного університету.

Докладніше...

Життя ТМТ

Спортивна команда

Спортивне життя в Токмацькому механічному технікумі займає далеко не останнє місце в учбовому процесі. Студенти мають змогу підтримувати свій фізичний стан, як на навчальних заняттях, так і на спортивних секціях.

Докладніше...