Історико-лінгвістичні
дисципліни

Фізико-хіміко-математичні
дисципліни

Спеціальні дисципліни
ОМ та ОТ

Спеціальні дисципліни
ВД

Загальнотехнічнічні
дисципліни

Економічні
дисципліниЖиття ТМТ

Дивіться також: Літопис студентського життя


День вчителя

Заходи до дня вчителя,що выдбувся 30 жовтня.

TMT

На свято вчителя в наш заклад були запрошені ветерани - викладачі , які працювали в нашому закладі: Острик Я.І., Острик О.І., Костенко В.П., Коцур І.К., Третякова Н.Г. та інші. Колишні випускники технікуму Чемерис О.А., ПузановаО.Я., Авраміді Ю.Г., TMTЧетверик О. Г. щирими та теплими словами вдячності привітали своїх колишніх вчителів.

Мер міста Котелевський І.В. до загальних разом із словами привітання вручив «Подяки».

О.І. Ярошенко – голова держадміністрації районну свої слова подяки класному керівнику Третяковій Н.Г. промовив, стоячи на одному коліні. А в кінці своєї промови, поцілував руки своєї улюбленої вчительки.

Студенти приготували святкову концертну програми та квіти для усих викладачів технікуму.


Керівний склад

Директор

У 1938 році він став власне механічним, у 1943 - підійнявся з руїн та попелу, у 1998 підчас удосконалення вищих та професфйних закладів знову довів своє право на існування та став структурним підрозділом Запорізького національного технічного університету.

Докладніше...

Життя ТМТ

Спортивна команда

Спортивне життя в Токмацькому механічному технікумі займає далеко не останнє місце в учбовому процесі. Студенти мають змогу підтримувати свій фізичний стан, як на навчальних заняттях, так і на спортивних секціях.

Докладніше...