Історико-лінгвістичні
дисципліни

Фізико-хіміко-математичні
дисципліни

Спеціальні дисципліни
ОМ та ОТ

Спеціальні дисципліни
ВД

Загальнотехнічнічні
дисципліни

Економічні
дисципліниПриймальна комісія

За додатековою інформацією звертатися до приймальної комісії ТМТ ЗНТУ кабінет №16 та за тел.2-26-32.


Прийом до ТМТ ЗНТУ проводиться на конкурсній основі за результатами вступних випробовувань. Усі вступні іспити проводяться на основі програм вступних випробовувань із загальноосвітних предметів, і відповідають програмам загальноосвітніх навчальних закладів. Вступні випробовування на всі спеціальності на базі 9-ти класів:

вступні тести:з математики та з української мови. Строк вступних випробувань дізнавайтесь у прийомній комісії 2-26-32. На базі 11-ти класів за результатами зовнішнього оцінювання якості знань.

  1. Прийом документів згідно "Правилам прийому"

    Правила прийому до ТМТ ЗНТУ та ЗНТУ знаходяться за посиланням: ТМТ ЗНТУ е-Ресурс АБІТУРІЄНТУ

  2. Правила та дати зарахування див. Правила прийому та Етапи вступної кампанії: http://tmt-zntu.urusel.com/course/view.php?id=27

Зарахування до технікуму на бюджетну форму навчання проводиться за конкурсом, окремо з кожної спеціальності. При цьому враховуються бали набрані на вступних іспитах та результати зовнішнього оцінювання якості знань. Для осіб, які мають бажання навчатися на контрактній основі, проводиться окремий конкурс.

Вступники подають заяву про вступ до технікуму, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність).

Керівний склад

Директор

У 1938 році він став власне механічним, у 1943 - підійнявся з руїн та попелу, у 1998 підчас удосконалення вищих та професфйних закладів знову довів своє право на існування та став структурним підрозділом Запорізького національного технічного університету.

Докладніше...

Життя ТМТ

Спортивна команда

Спортивне життя в Токмацькому механічному технікумі займає далеко не останнє місце в учбовому процесі. Студенти мають змогу підтримувати свій фізичний стан, як на навчальних заняттях, так і на спортивних секціях.

Докладніше...