Історико-лінгвістичні
дисципліни

Фізико-хіміко-математичні
дисципліни

Спеціальні дисципліни
ОМ та ОТ

Спеціальні дисципліни
ВД

Загальнотехнічнічні
дисципліни

Економічні
дисципліни
Спеціальності, які ви можете отримати у нашому навчальному закладі

5.05050302 “Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”

Дана спеціальність існує в технікумі з 1930 року. За цей час було випущено понад 3000 спеціалістів.

По закінчені технікуму випускники отримуюсь кваліфікацію техніка технолога і мають право працювати на підприємствах машинобудування майстрами цехів, технологами, нормувальниками, контролерами, верстатниками, займати інженерно – технічні та керівні посади.

Термін навчання за цим фахом - 3 роки 10 місяців.

5.05040106 «Обробка тиском»

Існувала в технікумі з 1960 по 1987 рік. За цей період було підготовлено понад 700 спеціалістів. З 2001 року спеціальність «Обробка тиском» на клопотання ковальсько - штампувального заводу міста Токмака була відновлена.

Випускники отримують кваліфікацію техніка – технолога і можуть працювати в галузі обробки металів тиском за такими професіями : штампувальник, наладчики обладнання, контролери, техніки – технологи та техніки конструктори, нормувальники, майстри та керівники виробничих підрозділів.

Термін навчання за цим фахом - 3 роки 10 місяців.

5.03050901 «Бухгалтерський облік»

5.05050306 «Виробництво двигунів»

Керівний склад

Директор

У 1938 році він став власне механічним, у 1943 - підійнявся з руїн та попелу, у 1998 підчас удосконалення вищих та професфйних закладів знову довів своє право на існування та став структурним підрозділом Запорізького національного технічного університету.

Докладніше...

Життя ТМТ

Спортивна команда

Спортивне життя в Токмацькому механічному технікумі займає далеко не останнє місце в учбовому процесі. Студенти мають змогу підтримувати свій фізичний стан, як на навчальних заняттях, так і на спортивних секціях.

Докладніше...